piątek, 10 marca 2017

[ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA] "Cela 7" – Kerry Drewery


FASCYNUJĄCA OPOWIEŚĆ O TYM, JAK WIELE JESTEŚMY GOTOWI POŚWIĘCIĆ W IMIĘ TEGO, CO DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE.  Zamordowano uwielbianego przez tłumy celebrytę. Zatrzymana na miejscu zbrodni szesnastoletnia Martha Honeydew przyznała się do winy i zajęła miejsce w celi śmierci. 

PRZYSZŁA PORA, ABY  WYMIERZYĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ!

O losie dziewczyny decydują widzowie reality TV, którzy mają siedem dni na rozstrzygnięcie, czy oskarżona ma żyć, czy umrzeć. Nie ma już sędziów – jest publiczność z telefonami w ręku. Sprawa budzi ogromne emocje, bo po raz pierwszy w historii programu w celi śmierci znalazła się nastolatka.

Martha uparcie twierdzi, że jest winna, ale czy to ona pociągnęła za spust? A może rzeczywistość bywa bardziej skomplikowana niż obrazy, którymi karmią nas media?

ISBN 978-83-8057-114-3 / Liczba stron: 472 / Oprawa: Broszurowa / Cena: 29,90 


PRAWA DO TYTUŁY JESZCZE PRZED PREMIERĄ W WIELKIEJ BRYTANII 
SPRZEDANO W 13 KRAJACH!


POLSKA PREMIERA już 29 marca! 

Kerry Drewery mieszka w hrabstwie Lincolnshire w Wielkiej Brytanii. Jest autorką dwóch innych cieszących się dużym uznaniem powieści dla młodzieży, poruszających śmiałą tematykę. A Brighter Fear (2012) to opowieść love story rozgrywająca się na tle wojny w Iraku. A Dream of Lights (2013) opowiada historię nastolatki z Korei Północnej.

Zanim Kerry została pełnoetatową pisarką, była koordynatorką programu BookStart w brytyjskiej instytucji charytatywnej BookTrust. Została finalistką organizowanego przez BBC konkursu na scenariusz oraz otrzymała dyplom ukończenia wyższych studiów w dziedzinie profesjonalnego pisarstwa.

Kiedy nie pisze, biega, jeździ na rowerze i pływa, co pozwala jej unikać prac domowych i bez wyrzutów sumienia zajadać się sernikiem, za którym przepada. Kerry kocha psy, a jej dom jest pełen książek i filmów. 

Można ją znaleźć na Facebooku facebook.com/KerryDrewery, Twitterze @KerryDrewery, Instagramie kerry.drewery.

Będę miała przyjemność przeczytać i zrecenzować tę powieść. Książka pozycjonowana jest, jako thriller dla młodzieży, jednak liczę na rozrywkę, która dostarczy mi odrobinę niespokojnych emocji. Ciekawi Was ten tytuł?  *Materiały prasowe udostępniam za zgodą BookSenso PR oraz Wydawnictwa Sonia Draga

7 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że lektura Cię zadowoli :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę niepokoi mnie to głosowanie na ewentualny wyrok śmierci w reality TV, ale z drugiej strony thriller może okazać się naprawdę emocjonujący. Czekam na Twoje wrażenia! :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Generalnie ta książka zaintrygowałaby mnie bardziej, gdyby nie to, że jej fabuła wydaje się zbyt mocno podobna do "Behawiorysty" Mroza...

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie dzisiaj zawitała w progi mojego domu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi ciekawie, z chęcią mogłabym po nią sięgnąć! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To wstrząsające, żeby o życiu i śmierci człowieka decydowano w reality show!

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi dośc koszmarnie i intrygująco zarazem :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku :)
Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.
Z góry uprzejmie dziękuję :)