czwartek, 30 marca 2017

[ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA] "Odezwij się" – Magdalena Zimniak

Już 4 kwietnia 2017 roku nakładem Wydawnictwa Prozami ukaże się najnowsza powieść Magdaleny Zimniak  Odezwij się! 

Nagłe zaginięcie, strach, tajemnice. Wszystkie tropy 
prowadzą donikąd... 

W nowym thrillerze psychologicznym autorka Białych róż dla Matyldy serwuje czytelnikom potężny ładunek emocjonalny i zaskakujące zwroty akcji. Trudno oderwać się od tej historii. A potem trudno o niej zapomnieć.


OPIS:

Zaginięcie dwójki dzieci spada na z pozoru idealne małżeństwo Mielczarków jak grom z jasnego nieba. Ucieczka? Rodzice są pewni, że porwanie. Policja natomiast sugeruje, że Ada, od lat zmagająca się z nerwicą natręctw, mogła zrealizować „fantazje” i skrzywdzić brata. 

Magdalena Zimniak jest autorką dramatów psychologiczno-obyczajowych, laureatką Nagrody Czytelniczek „Pióro” przyznawanej podczas Festiwalu Literatury Kobiecej „Pióro i Pazur”. Nominowana do nagrody „Srebrny Kałamarz i wyróżniona przez jury w konkursie „Najlepsza książka na Zimę” na portalu literackim Granice.pl. 

Nakładem Wydawnictwa Prozami ukazały się dotychczas dwie jej książki: Jezioro cierni (2013), oraz Białe róże dla Matyldy (2014).


PREMIERA już 4 kwietnia 2017 roku! Ogromnie się cieszę bowiem będę miała przyjemność przeczytać i zrecenzować dla Was tę powieść. Doskonale pamiętam Białe róże dla Matyldy Magdaleny Zimniak, które zaskoczyły mnie szalenie oryginalną, emocjonalną i szokującą treścią  tymczasem subtelna okładka sugerowała raczej eteryczną historię... Takich książek się nie zapomina! Skusicie się na najnowszą powieść Autorki? 10 komentarzy:

 1. Po zapoznaniu się z krótkim opisem, sądzę, iż będzie to MOCNA pozycja. :)
  Jeśli spotkam, to sięgnę. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam tylko "Willę" tej autorki ale zrobiła na mnie spore wrażenie ciężkim klimatem i ciekawą fabułą. Mam nadzieję, że będę miała okazje przeczytać jej nową powieść:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę kiedyś zapoznać się z twórczością autorki1

  OdpowiedzUsuń
 4. Dopiero zaczynam wkraczać w świat thrillerów psychologicznych, więc chętnie zapoznam się z tą pozycją, bo zapowiada się ciekawa historia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekam z niecierpliwością na tę powieść.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo możliwe, że się skuszę. Podoba mi się zarówno opis fabuły, jak i ewidentnie psychologiczne podejście do tematu. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Muszę przyznać, że książka wzbudziła moje zainteresowanie, jeśli tylko będę miała okazję, chętnie po nią sięgnę. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 8. mam w planach sięgnąć, bardzo mnie zaintrygowała :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiada się całkiem ciekawa książka. Mam nadzieję, że zostanie sprowadzona do biblioteki w moim mieście lub chociaż pobliskim, bo po zakupie 13 nowiuśkich książek (w tym "Gałęziste" A. Urbanowicza) trochę muszę poczekać. xD Na ten moment jest co czytać, jednak na tą też się skuszę. Ewentualnie w formie e-booka poszukam, choć nie przepadam za taką formą. Wolę wersje papierowe. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubię dramaty psychologiczne, więc będę mieć powyższy tytuł na uwadze!

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku :)
Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.
Z góry uprzejmie dziękuję :)