czwartek, 9 czerwca 2016

[ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA] "Book of YOU" - Jamie Oliver

Drodzy czytelnicy, 15 czerwca nakładem Wydawnictwa Insignis ukaże się Book of YOU – niezwykła książka współautorstwa Jamiego Olivera
Wydawnictwo Insignis, polski wydawca książek Jamiego Olivera, wprowadza do księgarń Book of YOU – wyjątkową książkę, która powstała jako owoc współpracy uznanych ekspertów od zdrowego stylu życia, wśród których znalazł się sam Jamie Oliver.


Book of YOU to poręczny, pięknie wydany zbiór tzw. mikroakcji, czyli krótkich, niewymagających wielkiego wysiłku (ani – co bardzo istotne! – samozaparcia) czynności, wykonywanych w toku codziennych obowiązków.

Jak pokazują autorzy Book of YOU, życie to suma wielu mikroakcji, z których każda ma kapitalne znaczenie dla naszego samopoczucia. Okazuje się więc, że nawet trwałe zmiany w naszych nawykach i stylu życia dokonują się małymi krokami. Jeśli więc chcemy takich zmian skutecznie dokonać, wystarczy skupić się na mikroakcjach – tych drobnych, przychodzących z łatwością czynnościach.

W książce czytelnik znajdzie 365 różnorodnych zadań, przygotowanych przez ekspertów z różnych dziedzin pod czujnym okiem neurobiologów. Przejrzysta, stylowa książeczka z barwnymi zdjęciami może więc stać się naszym towarzyszem na cały rok i wydatnie pomóc nam w dążeniu do zdrowego, szczęśliwego trybu życia ­– z korzyścią nie tylko dla nas samych, ale i dla naszych bliskich.

Współautorem książki jest Jamie Oliver, fenomen i autorytet nie tylko w świecie kulinarnym, ale także w kwestiach ogólnie pojętego zdrowego stylu życia. Jako autor wielu programów i książek Jamie już od szesnastu lat skutecznie zachęca miliony do zmian nawyków na lepsze – i nie chodzi tu wyłącznie o nawyki żywieniowe.

Jamie Oliver bardzo poleca Book of YOU – na okładce książki widnieje jego entuzjastyczna rekomendacja: „Jak małymi zmianami osiągnąć trwałą zmianę – ta książka jest genialna.”Wydawca już teraz – przed oficjalną premierą książki – zachęca do zajrzenia do jej wnętrza; obszerny fragment Book of YOU zamieścił pod adresem http://bit.ly/przeczytaj-you

W obecnych czasach niezwykle trudno prowadzić zdrowy tryb życia, jeszcze trudniej znaleźć w sobie motywację, wprowadzić zmiany, których efektem może być piękna sylwetka oraz lepsze samopoczucie! Macie odwagę zmierzyć się z własnymi słabościami, tym samym wprowadzić kilka zmian w swoje dotychczasowe życie? Być może dzięki tej publikacji znajdziecie sposób, aby poczuć się lepiej! 


6 komentarzy:

 1. Rzadko sięgam po podobne publikacje, ale może kiedyś się skuszę i porozwiązuje sobie zadania. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Interesująca publikacja. Poczekam jednak na pierwsze recenzje tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się okładka! Ładne kolory, zachęca do kupna. Podobnie jak rekomendacja Jamiego. Pozdrawiam! :)

  www.majuskula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa. Takie małe kroczki są jak najbardziej dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. To będzie świetna książka dla mnie :) Chyba już znalazłam sobie jeden prezent na imieniny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja rzadko sięgam po takie książki, ale dla osób, które poszukują motywacji do zmian, ta publikacja może być świetnym pomysłem ;)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku :)
Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.
Z góry uprzejmie dziękuję :)