środa, 12 października 2016

[ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA] "Dziś tak bardziej" – Cyber MarianJeden z najbardziej kreatywnych twórców polskiego Internetu. Jego youtube’owe produkcje – trailery, megamiksy, teledyski i nie tylko – gromadzą przez ekranami kilkumilionową publiczność.Cyber Marian. Cybergały, wąsy i peruka to jego znak rozpoznawczy. Naładowany twórczą energią i napędzany nieokiełznaną wyobraźnią tworzy filmy, które zyskały mu sławę jednej z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych gwiazd polskiego YouTube’a. Zanim jednak Cyber Marian związał swoje twórcze losy z tą platformą twórców wideo, przebył długą i ciekawą drogę życiową, o której opowiada w swojej książce Dziś tak bardziej

Książka Cyber Mariana to opowieść o jego bardzo nieprzeciętnym, jak sam mówi, życiu, od wczesnego dzieciństwa, aż po czasy współczesne. Wydrukowana w całości w kolorze, aż pęka w szwach od ilustracji, grafik i zdjęć  można powiedzieć, że każda jej strona to mały plakat. Są tu memy, komiksy, rankingi. Ale przede wszystkim bogata treść. Cyber Marian Dziś tak bardziej napisał w swoim niepowtarzalnym stylu i z charakterystycznym dla siebie absurdalnym humorem.

Cyber Marian Dziś tak bardziej
liczba stron 296 / wymiary 171 mm x 231 mm 
oprawa twarda (zintegrowana)
data premiery: 9 listopada 2016
cena sugerowana 44,99 zł

Mimo że na kartach swojej książki Cyber Marian wciąż występuje w nieodłącznych cybergałach, z wąsem i w peruce, odsłania w niej o wiele więcej, niż skrywają atrybuty jego artystycznego wizerunku. Szalony, napędzany nieokiełznaną wyobraźnią i twórczą pasją Cyber Marian zabierze Was w fascynującą podróż drogami swojego życia: od zamierzchłej ery przedinternetowej po współczesną epokę cyfrową. Są wśród nich odcinki autostrad – świat śmiga wtedy z zawrotną prędkością, ale zdarzają się też fragmenty pełne zwężeń, ostrych zakrętów i niebezpiecznych wybojów, kiedy trzeba zwolnić, a nawet zatrzymać się, i zadać sobie trudne życiowe pytania. Cyber Marian to niesamowicie kreatywna bestia. Nie byłby sobą, gdyby przy okazji nie zaprosił Was za kulisy swojej twórczości – oglądanej i podziwianej przez miliony. Dowiecie się więc z pierwszej ręki, jak powstawały trailery, teledyski, megamiksy i inne legendarne produkcje, z Cyber Info na czele. Wszystko to przeplatają cyberporady, cyberlisty i cybermemy. Cyber Marian napisał tę książkę w swoim niepowtarzalnym, nie dającym się podrobić stylu. Choć nie wszystko, o czym tu przeczytacie, jest do śmiechu, podczas lektury będziecie mieli naprawdę niezły ubaw. A wisienką na torcie jest darmowa, współdziałająca z książką apka, dzięki której zobaczycie Cyber Mariana w unikatowych, niepublikowanych nigdzie materiałach (i nie tylko!). 

Dziś tak bardziej to książka, która wciąga bez reszty, wywołuje salwy śmiechu i zaskakuje. Dziś tak bardziej to 100% Cyber Mariana w książce.

Tak że tak. Polecam. Dajcie znać, czy się Wam podobało. 
Cyber Marian


Więcej o książce: TUTAJ!


 * Materiały promocyjne udostępniam za zgodą Agencji:
Znacie, lubicie? Chcecie poznać historię jednego z najbardziej rozpoznawalnych twórców polskiego YouTube'a?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku :)
Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.
Z góry uprzejmie dziękuję :)