czwartek, 24 grudnia 2015

Świąteczna Wymianka u Fenko - Królowej Moli!
Święta Bożego Narodzenia to piękny i niezwykły czas, uwielbiam magię tych Świąt, to idealny moment na rodzinne spotkania, pełne pozytywnej energii, uśmiechu, miłości i zrozumienia... zawsze czekam na te chwile z utęsknieniem! 

W tym roku po raz pierwszy wzięłam udział w Wymiance świątecznej u Fenko, autorki bloga Królowa Moli. W ramach tej zabawy otrzymałam piękną paczkę od bardzo sympatycznej Mikołajki - Karoliny z bloga Misz Masz Girl - serdecznie dziękuję za wspaniały prezent!

Po rozpakowaniu paczki znalazłam pięknie zapakowane prezenty...Po rozpakowaniu pozostałych prezentów moim oczom ukazała się taka oto niespodzianka... :)Jednakże Karolina lubi budować napięcie i zaskakiwać... wczoraj listonosz wręczył mi kolejną paczkę, a w niej znalazłam jeszcze jedną książkę... :) Karolinko — moja Mikołajko! Bardzo dziękuję Ci za piękny prezent! Natomiast moją tegoroczną "ofiarą" była Kasia z bloga Czworgiem Oczu... Moja paczka dla Kasi wyglądała tak:Jeśli macie ochotę podejrzeć, co było wewnątrz paczki, możecie zajrzeć na stronę mojej "ofiary", czyli do Kasi <klik>

Akcja wymiankowa to znakomita zabawa, przygotowanie prezentu i wyczekiwanie na swoją paczkę to ogromne emocje, które wyzwalają radość i wzruszenie  serdecznie polecam! W przyszłym roku (jeśli Fenko będzie kontynuowała tę piękną akcję)  niewątpliwie ponownie wezmę w niej udział! 
Ostatnie dni przed świętami mimo wielu obowiązków, okazały się bardzo przyjemne, otrzymałam mnóstwo książkowych niespodzianek... 

W konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Asię, autorkę bloga Niebieska zakładka wygrałam dwie książki - serdecznie dziękuję! Od Wydawnictwa Novea Res otrzymałam egzemplarz recenzencki najnowszej powieści Anety Krasińskiej "Szukając szczęścia" - serdecznie dziękuję! Otrzymałam też kolejną książkę w ramach współpracy recenzenckiej od Wydawnictwa Oficynka "Żar prawdy", debiut literacki Emilii Kubaszak — serdecznie dziękuję! 


***


Drodzy Czytelnicy!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam dużo radości, zdrowia, miłości, spełnienia marzeń 
oraz samych magicznych chwil spędzonych w gronie najbliższych! 
Oby ten świąteczny czas wypełniony był uśmiechem i spokojem... 

Wesołych, rodzinnych i zaczytanych Świąt Kochani! 

Agnieszka Kolanowska
Nie teraz - właśnie czytam...


14 komentarzy:

 1. Ileż dobroci!!! Ta wymianka u Fenko była wspaniała! :)
  Kochana życzę Ci samych magicznych chwil w te Święta i na cały następny rok! ;):*

  OdpowiedzUsuń
 2. Prezent świetny i to zaskoczenie z drugą paczką! Życzę Wesołych i magicznych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że u Ciebie również sporo nowości książkowych w tym miesiącu. :) Również liczę, że Fenko zdecyduje się w przyszłym roku na organizowanie wymianki, bo zabawa była wspaniała! Jeszcze raz dziękuję i oczywiście życzę wszystkiego, co najlepsze. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego Agnieszko na te święta :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna paka :) pozazdrościć ;)

  Maksio wymiata :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Paczka cudowna!!
  Wesołych, rodzinnych Świąt życzę!

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się ze Ci sie podobała paczuszka! :) Lubie zaskakiwać i robić niespodzianki! :) Wesołych Świąt raz jeszcze!! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wesołych świąt oraz bogatego, książkowego Mikołaja :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale cuda, aż można dostać zawrotu głowy! :-) Wspaniała paka i cudowne zdjęcia, takie klimatyczne i świąteczne. :-) Wesołej reszty Świąt Bożego Narodzenia moja Droga. :-))

  OdpowiedzUsuń
 10. Wspaniała paczka, cieszę się, że byłaś tak samo uradowana jak ja :)
  Fenko miała doskonały pomysł.
  Agnieszko, życzę Ci spokojnych, magicznych i wyjątkowymch Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Super prezenty Ci się trafiły! :) Wesołych świąt ♥

  OdpowiedzUsuń
 12. Same wspaniałości, których można tylko pozazdrościć. :) Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 13. Miałam nieco wątpliwości co do tej wymiany, ale to chyba jednak naprawdę fajna zabawa. Jeśli w przyszłym roku Fenko powtórzy tą akcję, chętnie wezmę w niej udział :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Piękne prezenty.
  Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku :)
Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.
Z góry uprzejmie dziękuję :)