wtorek, 8 listopada 2016

[ZAPOWIEDŹ] "Zemsta i przebaczenie. Narodziny gniewu" – Joanna Jax


Mam ogromną przyjemność poinformować, że zostałam jedną z ambasadorek najnowszej powieści Joanny Jax Narodziny gniewu, stanowiącą I tom sześciotomowego cyklu Zemsta i przebaczenie. Obserwując grono pozostałych ambasadorek, jestem dumna, że mogłam znaleźć się w tak zacnym gronie! 

___________________________________________________________________________________________

OPIS
Pierwszy tom monumentalnej sagi o sile miłości  i przyjaźni, nienawiści i żądzy zemsty, wplecionej w wielką historię Europy XX wieku. Julian Chełmicki i Emil Lewin są przyrodnimi braćmi, ale oprócz wspólnego ojca dzieli ich wszystko – pozycja społeczna, stopień zamożności, wyznawane wartości. Dzień, w którym dwaj młodzi chłopcy dowiadują się o swoim istnieniu, diametralnie zmienia ich życie, kładzie się cieniem na ich losie i wpływa na przyszłe pokolenia. Bracia muszą zmierzyć się z rzeczywistością, wzajemną niechęcią i trudną historią swojego kraju. Na drodze Juliana i Emila staną także miłość i namiętność. Czy uczucie pozwoli zapomnieć o zadrze w sercu i zemście, czy wyzwoli kolejne demony? Alicja Rosińska i Hanna Lewin to przyjaciółki, które pewnego dnia opuszczają prowincję, by szukać szczęścia w metropolii i realizować swoje marzenia. Wybuch II wojny światowej niweczy ich plany i wpływa na ich postrzeganie świata oraz to, co w życiu najważniejsze. To uniwersalna opowieść o poszukiwaniu szczęścia i cenie, jaką się płaci za popełnione błędy.MOJA REKOMENDACJA:


OFICJALNA PREMIERA:
22 listopada 2016 roku  
_____________________________________________________________________________

W okolicach premiery moja recenzja, jednak już teraz mogę zdradzić, że jest to wyjątkowa, znakomicie skrojona powieść, którą bardzo gorąco polecam! Jesteście zainteresowani tym tytułem? Jeśli tak, to już dziś możecie nabyć książkę w formie e-booka w księgarni internetowej virtualo.pl18 komentarzy:

 1. Serdecznie gratuluję Agnieszko i trzymam kciuki za dalsze sukcesy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i również bardzo cieszę się, że jesteśmy ambasadorkami tak pięknej powieści :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Tak! Powieść piękna i godna polecenia, dawno nie czytałam książki nasyconej tak różnorodnymi emocjami, nie mogę się doczekać kolejnych tomów :).

   Usuń
  2. Dziewczyny, zatem powinnyście sięgnąć do źródła, czyli poznać rodzinę von Becków :)

   Usuń
  3. Nie wiem jak Miłka, ale ja mam już nawet w wirtualnym koszyku poprzednią sagę, muszę nadrobić tę zaległość tak szybko, jako tylko to możliwe :)

   Usuń
 3. Z całego serca gratuluję!! Przepiękna rekomendacja do wyjątkowej powieści.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję Krysiu! Tak, powieść naprawdę wyjątkowa! :)

   Usuń
 4. Piękna rekomendacja! Książka musi być bardzo wartościowa, skoro jest pod skrzydłami takiej ambasadorki! Gratuluję! Chętnie przeczytam - treść odpowiada moim czytelniczym gustom :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za miłe słowa! O takich książkach aż chce się pisać! Książka trafiła także w moje gusta czytelnicze, cieszę się, że zostałam jedną z ambasadorek tej powieści - mogę ją polecać z czystym sumieniem! :) Pozdrawiam! :)

   Usuń
 5. Gratulacje kochana! ♥
  Życzę dalszych sukcesów oczywiście ;)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku :)
Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.
Z góry uprzejmie dziękuję :)