czwartek, 9 lutego 2017

[ZAPOWIEDŹ] "Zemsta i przebaczenie. Otchłań nienawiści" – Joanna Jax


Wstęp do epickiej sagi o sile miłości, przyjaźni, nienawiści i żądzy zemsty dawno za nami, tymczasem już 21 lutego nakładem Wydawnictw Videograf SA, ukaże się drugi tom cyklu Zemsta i przebaczenie, pod intrygującym tytułem Otchłań nienawiści. Tym samym mam ogromną przyjemność 
poinformować, że kolejny raz mam zaszczyt być jedną z ambasadorek najnowszej powieści Joanny Jax. 


___________________________________________________________________________________________
OPIS: 
Drugi tom opowieści o losach czwórki bohaterów Narodzin gniewu. Apogeum II wojny światowej. Ludzie próbują odnaleźć się w świecie, w którym rządzi nazistowski terror, a życie ludzkie wydaję się kruche i niepewne. Czy w czasach zagłady uda się ocalić miłość i przyjaźń? Jak wiele można poświęcić i jak daleko trzeba przesunąć granice moralności, by walczyć z wrogiem? Akcje sabotażu, operacje wywiadowcze, brutalna działalność Gestapo, zdrajcy i szmalcownicy, brawurowe ucieczki, a w tym wszystkim pojedynczy człowiek ze swoimi namiętnościami, wątpliwościami i słabościami, gdzie nic nie jest czarno-białe i oczywiste.MOJA REKOMENDACJA:

OFICJALNA PREMIERA:
21 lutego 2017 roku  
_____________________________________________________________________________

W okolicach premiery moja recenzja, tymczasem przypominam swoją opinię tomu pierwszego, Narodziny gniewu --> <klik> Będzie też konkurs, także bądźcie czujni! ;) Skusicie się? A może zdążyliście już poznać Narodziny gniewu
Koniecznie podzielcie się wrażeniami!  

8 komentarzy:

 1. Piękna rekomendacja! Zgadzam się z każdym jej słowem, powieść naprawdę fascynuje. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Miłko! :) Kolejny raz spotykamy się w tej samej książce ;) Cieszę się ogromnie, tym bardziej, że książka podoba nam się w równym stopniu! :) Pozdrawiam! :)

   Usuń
 2. Kochana, gratuluję Ci możliwości napisania rekomendacji, swoją drogą, przepięknie Ci to wyszło! ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aduś, dziękuję Ci za gratulacje i przemiłe słowa :* Buziaki <3

   Usuń
 3. Doskonała rekomendacja! Uchwycone sedno powieści! A maski, które przywdziewają bohaterowie intrygują mnie. W opisywanych czasach były chyba swoistą obroną przed światem zewnętrznym, jak im własnymi trudnymi uczuciami, do jakich niewątpliwie należy nienawiść. Wciąż sprawna, w każdym stuleciu... - jak pisała W. Szymborska.
  Gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie zarówno za gratulacje, jak i za szalenie miłe, budujące słowa! :)
   Mam wrażenie, że w tamtych niełatwych czasach bez nakładania masek trudno byłoby sobie poradzić i przetrwać, były nieodzowną częścią tamtejszej rzeczywistości... Natomiast nienawiść, chwilami wydaje się wręcz uzasadniona. Niestety pewne sytuacje zmuszają nas, żeby postępować wbrew własnym wartościom, niestety to niesie za sobą dalsze konsekwencje.
   Pozdrawiam serdecznie! :)

   Usuń
 4. W takim razie czekam na premierę i konkurs :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku :)
Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.
Z góry uprzejmie dziękuję :)